اطلاعات تماس
تلفن
۳۳۹۶۴۴۰۶ ۰۲۱
۳۳۹۶۴۳۸۸ ۰۲۱
۳۳۹۲۸۹۲۴ ۰۲۱

فکس
۳۳۹۶۵۶۷۲ ۰۲۱

تلفن همراه
۹۱۲۱۹۴۹۰۰۶
۹۱۲۱۱۶۲۰۶۸

پست الکترونیک
دفتر مرکزی تهران،
دفترفروش: خیابان سعدی جنوبی ، مجتمع تجاری پارکینگ باز سعدی ، پلاک18

درباره ما


صنایع نوین پمپ برسام تولید کننده انواع پمپ های اتابلوک(کوبله مستقیم) وپمپ های گریز از مرکز و پمپ های فشار قوی WKL و پمپ های روغن داغ و الکتروپمپ های آتشنشانی میباشد.


افتخار داریم که بدین وسیله خود را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پیشرو در 
صنایع تولید پمپ های سانتریفیوژ در ایران جهت انتقال آب, مواد شیمیایی, آب دریا و روغن های داغ به حضور شما معرفی نماییم.
شرکت صنایع نوین پمپ برسام با هدف تولید پمپ های صنعتی در ظرفیت های مختلف و در راستای برآورده ساختن نیاز کارخانجات تولیدی سال ۱۳۹۲ در صنایع کشاورزی,صنایع پتروشیمی,صنعتی و ساختمانی, نفت و گاز صنایع شیمیایی آغاز به فعالیت نموده.
سپس همگام با حرکت سریع و رو به رشد صنایع کشور و لزوم تامین پمپ های شیمیایی صنایع مختلف,خط تولید پمپ های فولادی و آلیاژی و همچنین پمپ های طبقاتی و Wkl فشارقوی اتابلوک (کوبله مستقیم),گریز از مرکز ETA بر طبق استاندارد های API و ISO را نیز راه اندازی نمود.
قابلیت اطمینان بالا و رعایت نکات ایمنی و هیدرولیک پیشرفته سه مشخصه اصلی در ساخت این نوع پمپ ها به جهت کارکرد بهینه می‌باشد. از اهداف اصلی این شرکت می توان به رعایت استانداردهای موجود جهت دستیابی به طراحی کارکرد بهتر محصولات و سرویس دهی مناسب تر و حداقل نمودن و زمان تحویل کالا به مشتریان اشاره نمود.
 لازم به ذکر است که تمامی اقلام مصرفی و قطعات یدکی محصولات نیز توسط این شرکت تولید و عرضه می گردد تا به لحاظ خدمات پس از فروش و تامین خدمات و قطعات محدودیتی وجود نداشته باشد.
این شرکت و بهره گیری از کادر فروش مجرب قادر به ارائه مشاوره فنی جهت انتخاب صحیح پمپ بنابه نیاز مشتری و موارد مصرف آن می باشد.
 همچنین واحد مهندسی این شرکت آمادگی خود را جهت طراحی, تولید و تعمیر کلیه پمپ های مورد درخواست مشتریان اعم از چدنی, استنلس استیل و آلیاژی اعلام میدارد.
امید است که با برخورداری از دانش امکانات فنی روز و با بهره گیری از پرسنل فنی مجرب بتوانیم پاسخگوی نیاز صنایع و بخش های مختلف و شما مشتری محترم باشیم.
(تمام قطعات با پمپیران و نوین پمپ مشترک می باشد)

خروجی اخبار


لینک های مرتبط